ODRAĐENI PRVI TRENINZI NA KAMPU 17. јула 2020. KK Železničar Star Basket Novosti Učesnici kampa Starbasket juče su odradili prvi trening na Zlatiboru. Uz poštovanje propisanih mera zaštita treneri su sproveli plan za jučerašnji dan. Svi učesnici se dobro osećaju, a atmosfera je više nego pozitivna. Tweet Share Share Email Related Posts Devojčice spremne za Rumu i Bečej Mlade pionirke su spremne za novi izazov. Ovog… PIONIRI UBEDLJIVI I U DRUGOM KOLU !!! Pionirska selekcija U-15 je posle kraće pauze istrčala… PONIKAO U ŽELEZNIČAR STAR BASKETU, A SADA POTPISAO ZA CRVENU ZVEZDU! Mladi Filip Branković načinio je novi korak u…
PONIKAO U ŽELEZNIČAR STAR BASKETU, A SADA POTPISAO ZA CRVENU ZVEZDU! Mladi Filip Branković načinio je novi korak u…